aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. UMWD

Jarmark Bożonarodzeniowy, który już po raz kolejny odbywa się we Wrocławiu, jest okazją, aby poczuć wyjątkową atmosferę zbliżających się Świąt. Ponad 20 wystawców z całego województwa do 23 grudnia będzie prezentować swoje wyroby oraz tradycyjne lokalne potrawy. W tym roku dzięki współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego i miasta Wrocław na Jarmarku znaleźć można stanowisko prezentujące produkty regionalne i smaki Dolnego Śląska.

policja Kamienna Góra

Policja zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Senior Online", na którym poruszone będą tematy związane m.in. z bezpiecznymi zakupami w internecie. Transmisja odbędzie się w serwisie YouTube na profilu Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze.

lzsW Pisarzowicach odbędą się Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego LZS w tenisie stołowym. Zawody zaplanowane są na 14 grudnia.

Lubawka, Pielucha dla malucha

Zbliża się finał tegorocznej akcji Pielucha dla Malucha organizowanej przez lubawski klub Choppers Garage.

Lubawka, wystawa, święta

W niedzielę, 4 grudnia 2022 r. w Domu Kultury w Lubawce odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Ozdób Świątecznych.

#szczepimySię #covid19 #pfizer #johnson

Informujemy, że istnieje możliwość zaszczepienia się przeciwko covid szczepionką marki Pfizer (wariant omikron) oraz Johnson&Johnson
termin 07.12.2022
rejestracja - 577 711 144
www.nzozrodzina.org

Lubawski Jarmark Bożonarodzeniowy

W sobotę, 3 grudnia 2022 r. odbędzie się Lubawski Jarmark Bożonarodzeniowy. To już VI edycja wydarzenia, zapoczątkowanego w 2016 roku. Na scenie podziwiać będzie można występy lokalnych artystów.

Aktualizacja 30.11.2022.

Lubawka, Mikołajkowe warsztaty

Dom Kultury w Lubawce zaprasza dzieci w wieku 6-13 lat na warsztaty mikołajkowe połączone z świętego Mikołaja.

Kamienna Góra, Jarmark Bożonarodzeniowy

Burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz serdecznie zaprasza na miejski JARMARK BOŻONARODZENIOWY.

Wałbrzych, Stara kopalnia

To będzie wyjątkowy górniczy weekend w Starej Kopalni dla każdego. Od dzieci po seniorów. Tegoroczny program Festiwalu Tradycji Górniczych Barbórka organizowany przez Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu oraz górnicze stowarzyszenia przygotowany jest tak, aby tradycja barbórkowego święta została podtrzymana i wybrzmiała wśród wszystkich pokoleń.

REKLAMA