aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

marciszow gmina

Gmina Marciszów chce pożyczyć milion złotych. Właśnie ogłoszony został przetarg na udzielenie i obsługę kredytu.

zus Zakład Ubezpieczeń Społecznych ostrzega przed fałszywymi telefonami od rzekomych pracowników ZUS, którzy proszą o podanie danych potrzebnych do wypłaty środków z subkont. Oszuści chcą w ten sposób wyłudzić informacje, które mogą posłużyć im np. do kradzieży lub zaciągnięcia kredytu.

Kamienna Góra, policja, komendant, młodszy inspektor Adam Jacek Pilch

Podczas uroczystej zbiórki młodszy inspektor Adam Jacek Pilch przejął dowodzenie w komendzie powiatowej policji w Kamiennej Górze.

Kamienna Góra, ul. Zamkowa

Mamy dobrą i złą wiadomość dla kierowców wjeżdżających do Kamiennej Góry od strony Marciszowa.

zus Przez najbliższe 3 miesiące, licząc od grudnia 2022 r. będą obowiązywały nowe limity dorabiania dla emerytów i rencistów. Pracujący będą mogli dorobić 227 zł więcej. Należy podkreślić, że limity te dotyczą tyko wcześniejszych emerytów. Emeryci, którzy osiągnęli powszechny wiek emerytalny, czyli kobiety 60 a mężczyźni 65 lat, nie muszą ograniczać się przy dorabianiu żadnymi limitami.

młodszy inspektor Adam Jacek Pilch

Wiadomo kto zostanie nowym komendantem powiatowym policji w Kamiennej Górze.

W Jawiszowie odbędą się wybory sołtysa oraz członków rady sołeckiej. Zebranie zaplanowane jest na 7 grudnia na godzinę 16:15.

Kamienna Góra, burmistrz Janusz Chodasewicz

Mniej świątecznych ozdób i brak sylwestrowej imprezy to efekt m.in. oszczędności kamiennogórskiego ratusza.

marciszow gmina

Dwie firmy stanęły do przetargu na odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu gminy Marciszów w 2023 roku. Zaskoczenia nie ma.

Kamienna Góra, umowa, ul. Lubawska

W ciągu 22 miesięcy wyremontowana ma zostać ul. Lubawska w Kamiennej Górze. Dzisiaj burmistrz Janusz Chodasewicz podpisał umowę z wykonawcą. Prace obejmą ok. 2,2 km ulicy od targu do granicy miasta za ogródkami działkowymi.

REKLAMA