aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra - festiwal Musique d’elite

W kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze rozpoczął się festiwal Musique d’elite. Kolejne koncerty odbędą się w sobotę i niedzielę.

Goodyear Blimp - fot. użyczone

Mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego mieli dzisiaj (piątek, 30 lipca) rzadką okazją obejrzenia na żywo sterowca Goodyear Blimp. Maszyna przeleciała m.in. nad Chełmskiem Śląskim i Czadrowem.

Centrum Kultury w Kamiennej Górze udostępniło plan Dni Kamiennej Góry 2021. Impreza odbędzie się nad kamiennogórskim zalewem.

Kino za Rogiem zaprasza - sierpień 2021

fot. strazpisarzowice.pl

Wczoraj (29 lipca) tuż przed godziną 21:00 strażacy z Pisarzowic wezwani zostali do pożaru lasu w Szarocinie. Na miejscu okazało się, że pali się sterta gałęzi.

fot. UM Kamienna Góra

Miejska Biblioteka Publiczna w Kamiennej Górze zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat (orientacyjnie) do udziału w warsztatach z tworzenia własnej gry mobilnej! I to takiej, w którą będą mogli zagrać wszyscy mieszkańcy naszego miasta. Zdradzimy tylko, że zajmiemy się lokalną historią lnu...

fot. KPN

W sobotę, 31 lipca, odbędą się zawody rowerowe „Wjazd na Szrenicę”. Zawodnicy wystartują do startu ostrego przy Drodze Pod Reglami (w rejonie ulicy Kasprowicza/Tetmajera) w Szklarskiej Porębie.

fot. AS Krzeszów

Od 16 do 23 lipca zawodnicy Akademii Sportu Krzeszów oraz Orła Lubawka brali udział w obozie piłkarskim w Rewalu.

Wielki Odpust Krzeszowski

Zbliża się tegoroczny Wielki Odpust Krzeszowski. Uroczystości rozpoczną się 13 sierpnia i potrwają do 15 sierpnia.

szczepienia

31 lipca 2021 roku w godzinach 14:00 -18:00 będzie można zaszczepić się przeciwko COVID19 na Głazach Krasnoludków (Gorzeszów, gmina Kamienna Góra). Podawać będziemy szczepionkę marki Pfizer. Szczepić się mogą osoby które ukończyły 12 rok życia.

Robert Obaz

- Uważam, że warto rozmawiać - mówi poseł Robert Obaz (Lewica) i zachęca samorządowców i zarząd kamiennogórskiego szpitala do rozmów o przyszłości tej placówki.

Aktualizacja 16:02

fot. pttk

PTTK oddział Ziemi Kamiennogórskiej zaprasza na kolejną wycieczkę.

gmina Czarny Bór

Jeśli chcesz spędzić czas aktywnie stając w szranki na jednośladzie albo pokibicować obserwując sportowe emocje, wspaniałe zmagania w duchu fair-play, spektakularne zwycięstwa i porażki, które motywują do dalszych treningów nie może Cię zabraknąć w Jaczkowie 1 sierpnia.

Gorzeszów - XIX Zlot Krasnali

W najbliższą sobotę (31 lipca) w rezerwacie skalnym "Głazy Krasnoludków" w Gorzeszowie odbędzie się XIX Zlot Krasnali. W tym roku małe skrzaty uczestniczyć będą w olimpiadzie.

fot. strona internetowa projektu

Wykonawca odcinka drogi S3 z Kamiennej Góry do Lubawki (granica państwa) poinformował o pracach wykonanych w dniach 10.07.2021 r. - 16.07.2021 r.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2020

informacja o wielkiej orkiestrze wiątecznej pomocy w 2021 roku na terenie powiatu kamiennogórskiego

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2021

REKLAMA

ds21