aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Długi majowy weekend w Lubawce rozpocznie się 27 kwietnia występem teatru, a zakończy 4 maja zmaganiami sportowymi.W sobotę (27 kwietnia) w Domu Kultury w Lubawce wystąpi Teatr Nie Taki Stary z Centrum Kultury w Kamiennej Górze. Wystawi Kabaret Nie Takich Starszych Panów i Wystrychniętych na Dudka. Teatr zagra o godzinie 18.00, wstęp wolny.

W środę (1 maja) na stadionie w Lubawce rozegrany zostanie turniej szachowy dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 10.00 O 10,30 rozpocznie się Turniej Siatkówki Dzikich Drużyn. Od 11 do 13 trwać będzie konkurs plastyczny. Przy złej pogodzie szachiści zagrają w Domu Kultury, tam również przeniesiony zostanie konkurs plastyczny. Turniej siatkówki rozegrany zostanie w innym terminie.

W piątek (3 maja) wystąpi zespół Wolna Grupa Bukowina. Początek koncertu zaplanowano na godzinę 19 w Domu Kultury. Wstęp 5 zł.

Majówkę zakończy turniej deblowy tenisa ziemnego o Puchar Dyrektora MGOK. Tenisiści zagrają w sobotę (4 maja) na kortach przy stadionie.

 

REKLAMA