aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kino działa przy Domu Kultury przy ul. Kalwaria 1. Telefon: 75 610 60 15.

 

Krzeszów - Kino za rogiem

Super Spark. Gwiezdna drużyna. sobota, 15 czerwca, godz. 15.00, bilety: 8 zł.
Trzynaście lat temu nikczemny Generał Zong przejął kontrolę nad planetą Bana. Jego kolejnym celem jest opanowanie całego wszechświata. Jeżeli zdobędzie moc bestii - Krakena, będzie nie do pokonania. Planom szaleńca chce przeciwstawić się odważny Spark z przyjaciółmi Vix i Chunkiem. Czekają ich niezwykle niebezpieczne wyzwania - i wielka przygoda. Gwiezdną misję czas zacząć!

Krzeszów - Kino za rogiem

Jestem taka piękna. sobota, 15 czerwca, godz. 18.00, bilety: 8 zł.
Renee każdego dnia boleśnie doświadcza, jak to jest być przeciętniaczką w Nowym Jorku - mieście faworyzującym pięknych i bogatych. Wszystko zmienia się, gdy na zajęciach fitness spada z rowerka treningowego, uderza się w głowę i traci przytomność. Kiedy odzyskuje świadomość i spogląda w lustro, dostrzega niewiarygodną
metamorfozę - stała się zjawiskowo piękna! Problem w tym, że… tak naprawdę nic się nie zmieniło, dla całego świata Renee nadal wygląda tak samo. Jednak ona, przekonana o rzekomym cudzie, przechodzi totalną przemianę. Z szarej myszki staje się wyzwoloną i pewną siebie kobietą, której śmiałość i energia robią piorunujące wrażenie na wszystkich. Z czasem Renee, która dzięki awansom pnie się w górę w firmie kosmetycznej, zaczyna spoglądać z wyższością na świat i innych ludzi. Czy to możliwe, żeby stając się "piękną", dopuściła do głosu "brzydszą" część swojej osobowości?

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA