aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Dom Kultury w Lubawce zaprasza na koncert wokalisty jazzowego i piosenkarza, pianisty i kompozytora, gitarzysty, skrzypka, poety - Stanisława Soyki.

 

Autor urzekających i ponadczasowych kompozycji takich jak "Tolerancja" czy "Cud niepamięci" podczas swojego recitalu solo porwie lubawską publiczność w sentymentalną podróż po najpiękniejszych dźwiękach swojej twórczości.

Wciąż inny, wciąż nowy, a jednocześnie rozpoznawalny od pierwszych nut. Jest zwierzęciem muzycznym z charyzmą performera. Z zespołem czy solo wkrótce po wejściu na scenę obejmuje całkowite panowanie nad publicznością. W jednym z licznych wywiadów artysta powiedział „Nie gram dla fajerwerków, nie śpiewam by się popisać. Moją ambicją i pragnieniem jest, by mój śpiew, moje pieśni dodawały otuchy, podnosiły na duchu tych, którzy przychodzą mnie słuchać. Chcę by wychodzili z koncertu pogodni i umocnieni." [soyka.pl]

Bilety na koncert do nabycia w Domu Kultury w Lubawce [ul. Kamiennogórska 19] w cenie:
- 45 zł - od 20 do 28 lutego br.
- 50 zł - od 1 do 9 marca br.

Szczegółowe informacje i rezerwacje dostępne pod numerem telefonu 75 74 11 362, lub pod adresem e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Koncert artysty będzie kolejnym wydarzeniem w nowym cyklu działań "Z Kulturą Nam Do Twarzy".

Stanisław Soyka wystąpi w Lubawce 9 marca o godzinie 19:00.

Lubawka - Stanisław Soyka

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez