aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. wok

Dwie kobitki, jeden facet: Ewa, Wiolka i Alex to nasza propozycja stand-upu (nie) tylko dla kobiet. 8 marca, godz. 18.00, sala łańcuszkowa na terenie Starej Kopalni w Wałbrzychu. Zaprasza Wałbrzyski Ośrodek Kultury.

konkurs palm

Centrum Kultury zaprasza do udziału w Konkursie Palm Wielkanocnych.

fot. wok

Wernisaż wystawy Jana Walkowiaka "Moje wojaże" już 20 lutego o godz. 18.00. w Galerii na Piętrze Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

fot.CK Kamienna Góra

Centrum Kultury zaprasza kamiennogórzanki z okazji Dnia Kobiet do wzięcia udziału w:
Artystycznym Projekcie Fotograficznym "KAMIENNOGÓRZANKI"

Orzeł LubawkaOrzeł Lubawka informuje o zwołaniu Walnego Zgromadzenia w dniu 9 lutego 2021 r. o godz. 17:45 (pierwszy termin) i 18:00 (drugi termin) w Domu Kultury w Lubawce z zachowaniem wszelkich zasad wynikających z obostrzeń sanitarnych w związku z pandemią Covid-19.

krzeszow

Krzeszowskie opactwo opublikował plan uroczystości związanych z Bożym Narodzeniem i Nowym Rokiem.

fot. opactwo.eu

Jutro (piątek, 18 grudnia) w krzeszowskim opactwie obchodzone będzie Święto Światła – rocznicę odnalezienie Cudownej Ikony Matki Bożej Łaskawej po prawie 196 latach nieobecności.

Spotkania w Księgarni Czarodziejska Góra Sokołowsko

Już w najbliższy piątek, 18 grudnia o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie Księgarni Czarodziejska Góra Online Sokołowsko. Naszym gościem będzie wybitny, popularny krytyk filmowy i filmoznawca Michał Oleszczyk, autor podcastu filmowego Spoiler Master – podcast do słuchania po filmie.

 wok

Dziwny mamy ten rok, ale mimo to Wasz dobry znajomy Mikołaj wybiera się do Was. Dowiedzieliśmy się, że 6 grudnia o 10.00 w towarzystwie Leona i Rudolfa będzie oczekiwał Was przed ekranami komputerów i smartfonów. Tak, tak, wiemy, że to niezdrowe, że psuje oczy, ale innego wyjścia nie widzimy.
Do zobaczenia na fb Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

fot. Stara Kopalnia Wałbrzych

W tym trudnym roku z wiadomych przyczyn Festiwal Tradycji Górniczych Barbórka nie odbędzie się w znanej dotąd formule. Stara Kopalnia wychodząc naprzeciw sytuacji związanej z pandemią przenosi świętowanie Barbórki do sieci. Wszystkie działania odbędą się na Facebook’u instytucji.

REKLAMA