aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

gmina Kamienna GóraWójt Gminy Kamienna Góra informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Kamienna Góra, Al. Wojska Polskiego 10 w dniu 7 lipca 2020 r. wywieszono wykazy nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy,najmu oraz użyczenia, stanowiących własność Gminy Kamienna Góra nr KROŚ.6845.1.7.2020. Szczegółowe informacje pod nr 75 610 62 78.

sanikomWe wtorek (7 lipca) z powodu prac remontowych na sieci wodociągowej, planowane są przerwy w dostawie wody w miejscowości Miszkowice (poniżej "Punktu Aptecznego") do godzin popołudniowych.

fot. UM Kamienna Góra

Dodatkowe patrole policji, finansowane z budżetu miasta, wyruszyły na ulice Kamiennej Góry. Na zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom przeznaczyliśmy prawie 13 tysięcy złotych.
- Zdecydowaliśmy, że dodatkowe patrole najbardziej przysłużą się poprawie bezpieczeństwa podczas weekendów. Policjanci będą pełnili służbę w godzinach wieczornych i nocnych – mówi Janusz Chodasewicz burmistrz Kamiennej Góry.

Kamienna Góra - Letnie Kino Samochodowe

W sobotę (4 lipca) nad zalewem w Kamiennej Górze powstanie Letnie Kino Samochodowe. Początek seansu o godzinie 21:00.

mpwikMPWIK w Kamiennej Górze informuje mieszkańców ul. Kościuszki i M. Skłodowskiej w Kamiennej Górze o możliwym brunatnym zabarwieniu wody w kranach. Zmiana koloru wody spowodowana jest pracami prowadzonymi z powodu awarii sieci. Zmiana koloru nie ma wpływu na zdatność wody do wykorzystania w gospodarstwie domowym. Woda jest bezpieczna.
Utrudnienia mogą potrwać do jutra (piątek, 3 lipca).

fot. UM Lubawka

Zapraszamy do zapoznania się z programem Akcji Lato Domu Kultury w Lubawce. Zajęcia będą odbywać się w plenerze przy zachowaniu zasad sanitarnych z uwagi na istniejące jeszcze zagrożenie epidemiczne.

iluzjonista

Pierwsza, wakacyjna propozycja dla dzieci! Spotkanie z iluzjonistą - Arkadiuszem Wiatrowskim. Już jutro, 3 lipca najmłodsi mieszkańcy Gminy będą mogli wziąć udział we wspaniałym show, pełnym zaskakujących sztuczek i mnóstwem dobrej zabawy.

Janusz Chodasewicz

Ponad 3 miliony 425 tysięcy złotych dla Kamiennej Góry z rządowego Funduszu Inwestycji Samorządowych.

fot. umkg

Kamienna Góra przystąpi do realizacji projektu „Radosna edukacja w kamiennogórskich przedszkolach”. Otrzymaliśmy prawie 860 tysięcy złotych dotacji na jego realizację.
Projekt będzie realizowany w trzech miejskich przedszkolach od 1 października 2020 r. do 31 grudnia 2021 r. Jego całkowita wartość przekroczy milion złotych.

Lubawka - lato

Zapraszamy do zapoznania się z programem Akcji Lato Domu Kultury w Lubawce. Zajęcia będą odbywać się w plenerze przy zachowaniu zasad sanitarnych, z uwagi na istniejące jeszcze zagrożenie epidemiczne.

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu

REKLAMA