aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra - ZSZiOJeśli jesteś zainteresowany pracą w służbach mundurowych, to wybierz kierunek technik logistyk z innowacją pedagogiczną logistyka w wojskowości.

 

Jest to kierunek łączący logistykę z elementami wiedzy i umiejętności praktycznych, których wymaga służba mundurowa. W trakcie nauki uczniowie realizują zajęcia z zakresu edukacji wojskowej oraz specjalistyczne zajęcia odbywające się w jednostkach wojskowych i uczelniach wyższych.

Po ukończeniu tego kierunku zyskujesz możliwość:
- odbycia skróconej służby przygotowawczej,
- pierwszeństwo w przyjęciu do wojska,
- dodatkowe punkty przy przyjęciu na wyższe uczelnie wojskowe.

Jeśli nawet nie zdecydujesz się na związanie swojej przyszłości z pracą w służbach mundurowych, to kończąc ten kierunek zdobywasz kwalifikacje w zawodzie technik logistyk – tak bardzo poszukiwanym w chwili obecnej.

Ważne terminy dla kandydatów:

1.Kandydaci do klasy technik logistyk z innowacją pedagogiczną mają obowiązek przystąpić do testu sprawności fizycznej, przeprowadzonego zgodnie z Regulaminem (szczegóły na www.zszio-kg.edu.pl).

2.Termin złożenia pisemnej deklaracji przystąpienia do testu sprawności fizycznej 1 - 10 czerwca 2020r., wg wzoru zamieszczonego na stronie www.zszio-kg.edu.pl
Deklarację w wersji elektronicznej proszę przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3.Termin przeprowadzenia testu sprawności fizycznej zostanie wyznaczony do dnia 12 czerwca 2020r.

4.Termin złożenia wniosku do klasy technik logistyk z innowacją pedagogiczną logistyka w wojskowości wyłącznie 15 - 22 czerwca 2020r., wg wzoru dostępnego na stronie www.zszio-kg.edu.pl
Istnieje możliwość złożenia wniosku o przyjęcie do szkoły w formie elektronicznej; takie wnioski uzupełnione drukowanym pismem wysyłać wyłącznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

REKLAMA