aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. UM Kamienna Góra

Uchwała zwalniająca kamiennogórskich restauratorów z opłat za zezwolenie na sprzedaż alkoholu została zaakceptowana przez radę miasta. Projekt przygotowany przez burmistrza Janusza Chodasewicza został przegłosowany jednogłośnie.

fot. umkg

Rozpoczęliśmy prace związane z konserwacją bocianiego gniazda przy ul. Legnickiej w Kamiennej Górze. Wszelkie działania prowadzimy pod nadzorem ornitologa.

fot. UM Kamienna Góra

Udział w podatku dochodowym od osób fizycznych (PIT) to ważne źródło pieniędzy w budżecie Kamiennej Góry. Zachęcamy, by płacić podatki w miejscu zamieszkania, a nie zameldowania.

OGŁOSZENIE – lokal mieszkalny – Szarocin – I przetarg

Wójt Gminy Kamienna Góra ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości lokalowej z gminnego zasobu nieruchomości :

fot. Przemysław Groński

Członkowie stowarzyszenia Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Kamiennogórskiej wybrali dziś zarząd. W jego skład weszli: wójt gminy Kamienna Góra Patryk Straus, starosta kamiennogórski Jarosław Gęborys, burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz, wójt Marciszowa Wiesław Cepielik, wiceprezes fundacji „Europejska Perła Baroku” Grzegorz Żurek oraz właściciel i pomysłodawca podziemnej trasy turystycznej „Projekt Arado” Jarosław Bona.

Kamienna GóraXXXVII Sesja Rady Miasta Kamienna Góra odbędzie się 24 lutego 2021 r. (środa) o godz. 13.00 w sali Nr 211 Urzędu Miasta., z następującym porządkiem obrad:

fot. powiat kamiennogórski

Starosta Kamiennogórski ogłasza V ustny nieograniczony przetarg na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości Skarbu Państwa położonej w Marciszowie, gm. Marciszów, w granicach działki nr 13.

Kamienna GóraProgram windykacji należności uruchomiony przez Spółkę Mieszkaniową systematycznie redukuje wieloletnie zaległości czynszowe w komunalnych nieruchomościach.

Kamienna Góra - lokal użytkowy Al. Wojska Polskiego - I przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu użytkowego o powierzchni 140,43 m2, położonego w Kamiennej Górze przy ul. Aleja Wojska Polskiego 7. Budynek przy ul. Aleja Wojska Polskiego 7 w Kamiennej Górze położony jest na działce nr 110/3, obręb nr 6 o pow. 584 m2, dla której Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze prowadzi księgę wieczystą nr JG1K/00015114/9.

Kamienna Góra - lokal użytkowy ul. Mickiewicza - I przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu użytkowego o powierzchni 98,85 m2, położonego przy ul. A. Mickiewicza 2 w Kamiennej Górze.

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu

REKLAMA