aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

W sobotę i niedzielę (14-15 lipca) na rynku w Lubawce odbywa się święto miasta. Wysyłając sms-a możesz wskazać, który występ najbardziej się Tobie podobał.

Wójt Gminy Marciszów informuje,
że w siedzibie Urzędu Gminy Marciszów, ul. Szkolna 6 został wywieszony oraz zamieszczony na stronie internetowej urzędu, wykaz nieruchomości przeznaczonych do użyczenia stanowiących własność Gminy Marciszów. Wykaz wywiesza się na okres 21 dni.

sanikomW związku z modernizacją sieci wodociągowej w Lubawce będą przerwy dostawy wody dnia 13.07.2018r.(piątek) od godziny 10:00 do 16:00

sanikomW związku z awarią sieci wodociągowej w Paprotkach będą przerwy dostawy wody dnia 13.07.2018r.(piątek) od godziny 10:00 do 14.00.

Kamienna GóraOsoby, które w naborze wniosków na wymianę pieców zostały zakwalifikowane do dofinansowania wkrótce otrzymać będą mogły zwrot poniesionych wydatków. We wtorek, 11 lipca w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej burmistrz Kamiennej Góry Krzysztof Świątek podpisał umowę pożyczki na ten cel.

gmina Kamienna Góra

PRZEDŁUŻENIE TERMINU SKŁADANIA DEKLARACJI W KONKURSIE PN. „PIĘKNA I CZYSTA ZAGRODA WIZYTÓWKĄ TWOJĄ I TWOJEGO ŚRODOWISKA”

Kamienna Góra107 tys. zł otrzymała Kamienne Góra na projekt „Nasze ścieżki poznawania świata” w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji Wałbrzyskiej. To już kolejne środki z tego źródła, które Miasto pozyskało na zadania związane z kamiennogórską oświatą.

Święto Miasta Lubawka 2018

W najbliższy weekend (14-15 lipca) na lubawskim rynku odbędzie się Święto Miasta Lubawka. Prezentujemy dokładny harmonogram imprezy.

Aktualizacja 13.07.2018.
Uwaga, zmiana programu sobotniej części imprezy

gmina Kamienna GóraWójt Gminy Kamienna Góra informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Kamienna Góra, Al. Wojska Polskiego 10 w dniu 11 lipca 2018 r. wywieszono wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy,najmu oraz użyczenia, stanowiących własność Gminy Kamienna Góra.

sanikomW związku z awarią sieci wodociągowej będą przerwy dostawy wody w Lubawce przy ul. Jagiellońskiej, Wiejskiej i Krótkiej dnia 9.07.2018r.(poniedziałek) do godziny 16:00