aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Kamienna Góra - Jarosław Duda

W Kamiennej Górze gościł dzisiaj (środa, 22 maja) senator Jarosław Duda, kandydat do Parlamentu Europejskiego z listy Koalicji Europejskiej.

Kamienna Góra - Janina Ochojska

Jutro (sobota, 11 maja) w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze odbędzie się spotkanie z Janiną Ochojską kandydatką do Parlamentu Europejskiego. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00.

wybory 2019 euroW niedzielę (26 maja) odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Zobacz na kogo możesz głosować. Wśród kandydatów nie ma mieszkańców powiatu kamiennogórskiego.

Kamienna Góra - Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska

W Kamiennej Górze gościli dzisiaj (czwartek, 9 maja) przedstawiciele Sojuszu Lewicy Demokratycznej z Małgorzatą Sekułą-Szmajdzińską, kandydatką do europarlamentu.

Kamienna Góra - Jacek Sasin

Dzisiaj (sobota, 11 maja) w Muzeum Tkactwa odbyło się spotkanie z czworgiem parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości z Jackiem Sasinem na czele. Gości przysłonił burmistrz Janusz Chodasewicz, który przedstawił rozwiązanie większości zgłaszanych problemów.

Kamienna Góra - Katarzyna Odrowska

W sobotę 11 maja w godz. 11:00 - 13:00 kandydatka KW Roberta Biedronia Wiosna, Katarzyna Odrowska, zbierać będzie podpisy pod petycją przed budynkiem dworca kolejowego w Kamiennej Górze. Katarzyna Odrowska zajmuje się problemem wykluczenia komunikacyjnego. Petycja dotyczy tego właśnie tematu. W skierowanym do Marszałka Województwa Cezarego Przybylskiego piśmie kandydatka domaga się skomunikowania miasta powiatowego Kamienna Góra ze stolicą województwa Wrocławiem, jak i stolicą subregionu Jelenią Górą - bezpośrednimi połączeniami kolejowymi.

Kamienna Góra - Janina Ochojska

W Muzeum Tkactwa odbyło się dzisiaj (sobota, 11 maja) spotkanie z Janiną Ochojską, szefową Polskiej Akcji Humanitarnej i kandydatką na europejską parlamentarzystkę z ramienia Koalicji Europejskiej.

wybory 2019 euroPaństwowa Komisja Wyborcza opublikowała dane pierwszych zgłoszonych kandydatów w wyborach do Europarlamentu.

Kamienna Góra - Katarzyna Odrowska

Dzisiaj (sobota, 11 maja) w Kamiennej Górze była Katarzyna Odrowska kandydatka Wiosny do Parlamentu Europejskiego. Promowała pomysł uruchomienia stałego połączenie kolejowego Kamiennej Góry z Wrocławiem i Jelenią Górą.

fot. via facebook PiS

Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało dzisiaj (piątek, 22 marca) listę kandydatów do europarlamentu w okręgu dolnośląsko-opolskim. To oni starać się będą o głosy mieszkańców powiatu kamiennogórskiego.