Print

Olimpia Kamienna Góra ma bardzo dobrą końcówkę sezonu. Kolejny mecz kamiennogórzanie wygrali na własnym boisku. Tym razem rywalem Olimpii był Mitex Podgórzyn.

W pierwszej połowie padły dwie bramki. Pierwszą w 24 minucie zdobył z rzutu wolnego z 25 metrów Damian Misan. Na drugą bramkę kibice musieli poczekać 7 minut. Dośrodkowywał Piotr Sobczyk, a w polu karnym do piłki przyłożył głowę Jarosław Grzesiak
Druga połowa rozpoczęła się od bramki zdobytej z około 25 metrów przez Misana. Podgórzyn próbował pokonać golkipera Kamiennej Góry. Dopiero obrońcy w 62 minucie nie upilnowali Tomasza Hutnika i ten z 11 metrów pokonał Krzysztofa Cisowskiego. Wynik na 4:1 ustalił w 89 minucie Misan wykonując rzut pośredni po błędzie podania do bramkarza.
Olimpia Kamienna Góra : Mitex Podgórzyn 4:1 (2:0)