aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (piątek, 25 września) w Kamiennej Górze odbyły się pierwsze zawody powiatowe w roku szkolnym 2020/2021. Dwubój nowoczesny w kategorii dziewcząt i chłopców w Igrzyskach Dzieci oraz Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

 

W zawodach wystartowali tylko uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry. Dwubój nowoczesny to rywalizacji w biegu i pływaniu.

W Igrzyskach Dzieci w kategorii dziewcząt wygrała drużyna w składzie: Zofia Gotowt i Maja Maziakowska. Klasyfikacja indywidualna: Zofia Gotowt, Maja Maziakowska, Inez Chmielewska.
W kategorii chłopców wygrała drużyna; Maksymilian Golasiński-Dragan, Marcin Wolak. Indywidualnie najlepszy wynik uzyskał Marcin Wolak, drugie miejsce zajął Maksymilian Golasiński-Dragan, trzecie Szymon Mędrala.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt wygrała para Ola Siedlarz, Alicja Jacak. Indywidualnie najlepszy wynik uzyskała Ola Siedlarz, kolejne miejsca zajęły Alicja Jacak i Marta Wińcza.
Rywalizację chłopców wygrali Marcel Matujzo i Maciej Stawarz. Indywidualna kolejność: Marcel Matujzo, Maciej Stawarz, Maciej Maziakowski.

Awans do Finału Dolnośląskiego uzyskały najlepsze pary w każdej kategorii wiekowej. Finał Wojewódzki odbędzie się 1.10.2020 r. w Rudzie Śląskiej.

MOS Kamienna Góra

 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA