aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (wtorek, 28 stycznia) na krytej pływalni w Kamiennej Górze odbył się finał strefy jeleniogórskiej w pływaniu drużynowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

 

 

Dziewczęta;

Sztafety 6x50 m.

1. SP 11 Jelenia Góra 3:21,22
2. SP 4 Bolesławiec 3:37,55
3. SP 2 Kamienna Góra 3:38,65
4. SP 5 1 Kamienna Góra 4;00,29
5. SP 5 Zgorzelec 4;04,00
6. SP Osiecznica 4;11,18

Pływanie indywidualne

Styl Dowolny

1. Tośko Greta SP 11 Jel. Góra 1;10,84
2. Nowalińska Julia SP 11. Jel Góra 1;17,33
3. Skrzypiec Mischelle SP 1 Kam. Góra 1;18,01

 

Styl grzbietowy

1. Nowakowska Natalia SP 1 Kam.Góra 1;26,25
2. Żelazko Anna SP 2 Kam. Góra 1;27,75
3. Wierzbicka Hanna SP 4 Bolesłąwiec 1;39,12
Styl klasyczny

1. Wojtaczka Weronika SP 11 Jel. Góra 1;37,37
2. Gontko Julia SP 2 Kam. Góra 1;38,28
3. Siołkowska Hanna SP 4 Bolesławiec 1;47,82

 

Styl motylkowy

1. Zapora Agata SP 11 Jel. Góra 34,28
2. Sołtyszewska Kinga SP 4 Bolesławiec 39,31
3. Jede Natalia SP 2 Kam. Góra 40,80

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

1. Szkoła Podstawowa nr 11 Jelenia Góra 125 pkt.
2. Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu 109 pkt.
3. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 104 pkt.
4. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 92 pkt.
5. Szkoła Podstawowa Osiecznica 80 pkt.
6. Szkoła Podstawowa nr 5 Zgorzelec 66 pkt.

Chłopcy:

Sztafety 6x50 m.
1. SP 2 Kamienna Góra 3;15,68
2. SP 11 Jelenia Góra 3;21,53
3. PS Oxpress Bolesławiec 3;24,84
4. SP 4 Bolesławiec 3;34,74
5. SP 1 Kamienna Góra 4;00,92
6. SP 5 Zgorzelec 4:06,69

 

Pływanie indywidualne

Styl klasyczny
1. Maziakowski Maciej SP 2 Kam. Góra 1;28,12
2. Burdzik Michał PS 4 Bolesławiec 1;32,56
3. Wąs Patryk SP 2 Kam. Góra 1;37,70

 

Styl grzbietowy
1. Sitek Maksymilian SP Oxpress 1;22,16
2. Nowalińskin Antoni SP 11 Jel. Góra 1;29,62
3. Kwiatkowski Filip SP 2 Kam. Góra 1;33,00

 

Styl dowolny
1. Barczyński Oliwier SP 11 Jelenia Góra 1;09,60
2. Stawarz Maciej SP 2 Kam. Góra 1:13,58
3. Mrozik Mateusz SP Express 1:16,30

 

Styl motylkowy
1. Kozik Maciej SP 11 Jel. Góra 30,87
2. Lesiuk Jakub SP 2 Kamienna Góra 34,16
3. Osmolak Antoni SP 2 Kamienna Góra 34,91

 

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

 

1. SP 2 Kamienna Góra 123
2. SP 11 Jelenia Góra 105 pkt.
3. PS Oxpress Bolesławiec 104
4. SP 4 Bolesławiec 89
5. SP 1 Kamiaenna Góra 83
6. SP 5 Zgorzelec 66

 

Dwie najlepsze szkoły w punktacji drużynowej w rywalizacji dziewcząt jak i chłopców awansowały do finału wojewódzkiego, który odbędzie się we Wrocławiu w dniu 11.03.2020 r.

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA