aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Krzeszów - unihokej

W czwartek (31 października) w Dzierżoniowie rozegrane zostały zawody wojewódzkie w unihokeju chłopców z klas siódmych i ósmych szkół podstawowych. Wśród ośmiu drużyn byłą reprezentacja szkoły z Krzeszowa.

 

Rozgrywki rozpoczęły się od zmagań w dwóch grupach. Drużyny, które zajęły dwa pierwsze miejsca awansowały do półfinałów. Krzeszów trafił do grupy z: SP Chobienia, SP Dobrzeń, SP Piława Dolna.

Pierwszy mecz Krzeszów grał z SP Dobrzeń wygrywając go 4-0, drugi mecz z Piławą Dolną Krzeszów rozpoczął od straty bramki, po zmianie stron doprowadził do wyrównania, a minutę przed końcem zdobył bramkę na 2-1. Dwa zwycięstwa daway awans do półfinałów. Ostatni mecz decydował o pierwszym miejscu w grupie. Mecz z SP Chobienia toczył się w bardzo szybkim tempie. Krzeszów miał kilka dogodnych sytuacji strzeleckich, ale bradzo dobrze zagrał bramkarz rywali. Ostatecznie Krzeszów przegrał 0-1.

W półfinale Krzeszów zagrał z SP Imbramowice. Krzeszów rozpoczął straty bramki. Szybko wyrównał i przejął inicjatywę na boisku. Kolejne bramki już nie padły. Mecz w regulaminowym czasie zakończył się wynikiem 1-1. O awansie do finału zadecydowały rzuty karne, w których obaj bramkarze spisywali się wyśmienicie. Po trzech kolejkach nie był rozstrzygnięcia i zaczęła się druga seria, w której awans uzyskała drużyna, która strzeliła bramkę jako pierwsza. W drugiej kolejce drugiej rundy zespół z Imbramowic trafił, natomiast zawodnik z Krzeszowa nie. DO finału awansowały Imbramowice.

W drugim półfinale grała SP Chobienia z SP Dobroszyce, ich półfinał rozstrzygnął się po rzutach karnych, w których więcej szczęścia miała Chobienia.

W meczu o trzecie miejsce Krzeszów spotkał się ze szkołą z Dobroszyc, prowadził cały czas grę prowadząc 1-0 i atakując cały czas bramkę przeciwnika. Na 40 sekund przed końcem Krzeszów stracił bramkę (1-1). O trzecim miejscu zadecydowały karne, w których Krzeszów okazał się lepszy w trzeciej kolejce.

Mecz finałowy pomiędzy SP Chobienia SP Imbramowice zakończył się wynikiem 0-1 dla Imbramowic.

Skład SP Krzeszów: Michał Pawlik, Jakub Powązka, Dawid Fryzowicz, Karol Jesionka, Igor Gliszczyński, Seweryn Łoza, Marcel Michalik, Jakub Michalik, Antek Wierzbicki, Wojciech Wierzbicki, Stachu Wondołowski, Mikołaj Ogórek.

Krzeszów - unihokej

 

 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA