aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. LZS-ZB

W niedzielę 27 października odbył się w Lwówku Śląskim finał Strefy Jeleniogórskiej LZS w piłce siatkowej kobiet.

 

W turnieju uczestniczyło sześć drużyn reprezentujących powiaty jeleniogórski, lwówecki i kamiennogórski: UKS „Sokoliki” Janowice Wielkie, LZS Siedlęcin, LZS Lwówek Śląski, ZSE-T Rakowice Wielkie oraz „Pagaz” Krzeszów i Amator Marciszów.

Po eliminacjach grupowych drużyny reprezentujące powiat kamiennogórski awansowały do półfinałów. W pierwszym półfinale siatkarki z Marciszowa uległy 1:2 drużynie LZS Lwówek Śląski, natomiast w drugim półfinale siatkarki Pagazu pokonały 2:1 UKS Sokoliki.

Finał zakończył się zwycięstwem siatkarek Pagazu z Krzeszowa, które pokonały 2:1 drużynę LZS z Lwówka Śląskiego po raz kolejny zdobywając tytuł mistrza strefy jeleniogórskiej. Bardzo dobrze zagrały siatkarki UKS Amator, które w meczu o trzecie miejsce pokonały 2:1 UKS Sokoliki

Trzy najlepsze zespoły otrzymały puchary, wszystkie drużyny dyplomy pamiątkowe. Mistrzowska drużyna Pagazu wystąpiła w składzie : Katarzyna Trzepak-Balicka, Michalina Antoniewska, Monika Migacz, Natalia Tokarczyk, Hania Murawska, Oliwia Karska i Tatiana Marut.

Siatkarki „Pagaz” Krzeszów wywalczyły awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 16.11.2019 r. w Zgorzelcu w ramach XX Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi i Miast.

fot. LZS-ZB

 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA