aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Krzeszów - siatkówka - LZS

W piątek (25 października) odbyły się Mistrzostwa Powiatu LZS w piłce siatkowej mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Kamienna Góra.

 

Na sali sportowej w Krzeszowie spotkały się trzy drużyny: Statyści Kamienna Góra, LKS Bóbr Marciszów i Cystersi Pagaz Krzeszów. Wszystkie trzy drużyny znają się doskonale z rozgrywek Jeleniogórskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Tym razem zwyciężyli Cystersi z Krzeszowa, zdobywając tytuł Mistrza Powiatu 2019. Tytuł wicemistrza przypadł siatkarzom Statystów z Kamiennej Góry, a siatkarze z Marciszowa musieli się w tym roku zadowolić trzecim miejscem.

Wszystkie drużyny otrzymały okolicznościowe medale i puchary LZS a okazały Puchar Wójta Gminy Kamienna Góra odebrali krzeszowscy Cystersi. Ponadto drużyny otrzymały nagrody rzeczowe piłki ufundowane przez Gminę Kamienna Góra. Cystersi oraz Statyści będą reprezentowali powiat kamiennogórski w finale strefy jeleniogórskiej LZS, który odbędzie się 10 listopada w Janowicach Wielkich. Mistrzostwa odbyły się w ramach XX Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi i Miast.

Powiatowe i Gminne Zrzeszenie LZS składają podziękowanie wójtowi gminy Marciszów za przekazane nagrody i wsparcie organizacyjne przy organizacji turnieju oraz dyrektor szkoły w Krzeszowie za użyczenie sali sportowej.

 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA