aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Orzeł Lubawka : Unia Jaroszów

Piłkarze Orła Lubawka podejmowali dzisiaj (niedziela, 21 października) Unię Jaroszów. Gospodarze to liderzy wałbrzyskiej klasy A, goście zajmują miejsce w końcówce tabeli.

 

Różnicę było widać na boisku. Orzeł cały czas atakował, zagrażał bramce rywala. Unia odpowiedziała kilkoma akcjami. Już w 3' Orzeł mógł prowadzić. Arkadiusz Skrzypczak z 16 metrów trafił w słupek. W 9' ten sam zawodnik wbiegł z piłką z lewego skrzydła w pole karne i strzałem z 11 metrów pokonał bramkarza. W 11' mocny strzał po ziemi oddał Tomasz Szyszka. Bramkarz Unii z trudem złapał piłkę. W 22' z 15 metrów piłkę koło słupka posłał Marcin Hadała. W 29' wynik podwyższył Karol Królak strzelając z narożnika pola bramkowego. W 33' goście wykonali daleki wyrzut z autu. Piłkę przejął Tomasz Warych, wbiegł w pole karne i strzelił gola.

W drugiej połowie mecz niewiele się zmieniło. W 50' strzałem z 20 metrów bramkarza gości pokonał Krzysztof Musiał. W 57' do wbiegającego w pole karne K. Musiała podał A. Skrzypczak. Doświadczony zawodnik Orła nie zmarnował sytuacji i podwyższył prowadzenie. W 71' z 17 metrów po ziemi strzelał Jacek Adamowicz. Bramkarz Unii był bezradny. W 75' celny strzał głową oddał Janusz Sypko zmniejszając stratę Unii. W 79' strzałem głową bramkarz gości pokonał Kacper Schabiński. W 89' J. Adamowicz strzelając z 17 metrów, trafił w poprzeczkę.

Orzeł Lubawka : Unia Jaroszów - 6:2 (2:1)

Skład Orła: Grzegorz Gruszka, Rafał Grzelak, Radosław Lidwin, Jacek Adamowicz, Michał Meuszyński (63' Arkadiusz Walczak), Mateusz Kruczek (64' Łukasz Wincza), Michał Damasiewicz (37' Krzysztof Musiał), Tomasz Szyszka (68' Kacper Schabiński), Marcin Hadała, Karol Królak (77' Radosław Łużecki).

Skład Unii: Gracjan Warych, Marcin Rogala, Dariusz Makówka (29' Konrad Puchalski), Jarosław Kowalczyk, Norbert Bohonos, Michał Bobowski, Kamil Czapla, Janusz Sypko, Szymon Fedryczkowski, Paweł Miłek, Tomasz Warych.

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez