aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kolejka 16 - 23-24 marca

fot. MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (poniedziałek, 18 marca) w Pisarzowicach rozegrane zostały zawody powiatowe w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.

fot. KTT Fraszka Kamienna Góra

W miniony weekend reprezentanci Klubu Tańca Towarzyskiego Fraszka z Kamiennej Góry uczestniczyli w turniejach w Nowej Rudzie i Kórniku.

fot. KS Sudety Kamienna Góra

Dzisiaj (niedziela, 17 marca) młodziczki KS Sudety Kamienna Góra rozegrały drugi turniej ostatniej fazy rozgrywek. Młode siatkarki kamiennogórskiego klubu grały w Trzebnicy.

Dzisiaj (sobota, 16 marca) we Wrocławiu odbył się bieg 6 Dziesiątka WROACTIV.

MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (czwartek, 14 marca) w Pisarzowicach rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w tenisie stołowym dziewcząt. Zawody były częścią Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

fot. MUKN Pod Stróżą

Jak już informowaliśmy, w miniony weekend (7-10 marca) na Arenie Duszniki odbyły się Mistrzostwa Polski młodzików i młodzików młodszych w biathlonie. Sukcesy odnieśli zawodnicy MUKN Pod Stróżą Lubawka, uczniowie lubawskiej szkoły. Znane są już wyniki całego cyklu Celuj w Igrzyska i nagrody zdobyte przez lubawskich biathlonistów.

fot. MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (środa, 13 marca) w szkole w Pisarzowicach rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w tenisie stołowym chłopców. Turniej był częścią Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

fot. LZS zb

W sobotę (9 marca) rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej LZS piłki halowej dziewcząt do lat 16.

fot. MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (wtorek, 12 marca) w Pisarzowicach rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w tenisie stołowym chłopców. Zawody były częścią Igrzysk Dzieci.