aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Kamienna Góra - Szkoła Podstawowa nr 2 - Znów jesteśmy wolni

Dzisiaj (czwartek, 15 listopada) w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się wieczór wspomnień "Znów jesteśmy wolni...". Spotkanie zorganizowane zostało w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości.

DCR Kamienna Góra

Wczoraj (niedziela, 11 listopada) 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości świętowali pacjenci i pracownicy Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji w Kamiennej Górze.

obraz

W Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze rozpoczęła się konserwacja obrazu, który przed remontem wisiał w Galerii Centrum w Kamiennej Górze.

Kamienna Góra - 100 lat niepodległości

Dzisiaj (niedziela, 11 listopada) w kamiennogórskim ratuszu odbyło się uroczyste spotkanie z okazji 100 lat niepodległości.

Lubawka - koncert

Dużym zainteresowaniem cieszył się dzisiejszy (niedziela, 11 listopada) koncert pieśni polskich zorganizowany w Domu Kultury w Lubawce. 

Aktualizacja 19:08

Krzeszów

Dzisiaj (niedziela, 11 listopada) o godzinie 12 w krzeszowskiej bazylice rozpoczęła się msza święta za ojczyznę. Po niej obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości rozpoczęły się w Domu Kultury.

Przedwojów

Dzisiaj (niedziela, 11 listopada) w świetlicy w Przedwojowie zorganizowane zostało spotkanie związane z obchodami 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Lubawka - 11 listopada

Dzisiaj (niedziela, 11 listopada) w południe na lubawskim rynku zabrzmiał hymn Polski.

Chełmsko Śląskie - koncert

Dzisiaj (sobota, 10 listopada) w szkole w Chełmsku Śląskim odbył się Koncert pieśni polskich. Impreza zorganizowana została w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości.

Kamienna Góra - koncert - kościół p.w. Matki Bożej Różańcowej

W kościele p.w. Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze odbył się dzisiaj (sobota, 10 listopada) koncert z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim