aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Fundacja "Na pomoc zwierzętom" z Boguszowa-Gorc prosi o pomoc.

Świdnik - festyn

W Świdniku trwa coroczny festyn (sobota, 14 lipca, godzina 17:25). Zabawa trwa na łące w centrum wsi.

Kamienna Góra - plac Wolności

Tylko jeden wykonawca złożył ofertę w przetargu na rewitalizację dwóch budynków na kamiennogórskim rynku oraz budynku przy ul. Kościuszki. Kwota znacznie przekracza możliwości miasta.

Kamienna Góra - ul. Katowicka

Uwaga kierowcy, na ul. Katowickiej w Kamiennej Górze musicie liczyć się z utrudnieniami w ruchu (godzina 11:31).

Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia

Zapraszamy do zapoznania się z drugą częścią relacji gimnazjalistów z Lubawki z udziału w akcji "Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia".

ZUS50 mln ZUS wypłaci przedsiębiorcom, którzy chcą poprawić warunki pracy w swoich firmach. Tylko do 23 sierpnia mają czas właściciele firm na złożenie wniosku, jeśli chcą dostać pieniądze z ZUS. Pierwsze aplikacje Zakład przyjmie w najbliższy poniedziałek 16 lipca.

Kamienna Góra

Dzisiaj (czwartek, 12 lipca) po godzinie 20 policjanci wezwani zostali do awantury w jednym z mieszkań w Kamiennej Górze. Znaleźli martwą kobietę.

Aktualizacja 13.07.2018. godz. 8:40

Lubawka

W Domu Kultury w Lubawce odbyły się dzisiaj (środa, 11 lipca) wakacyjne zajęcia dla dzieci. Najmłodsi spotkali się z ratownikami.

W Kamiennej Górze rusza program wymiany źródeł ciepła. Dzisiaj (środa, 11 lipca) burmistrz Krzysztof Świątek podpisał umowę o dofinansowanie tego zadania.

Kamienna Góra - ratusz

Od początku lipca burmistrz Kamiennej Góry Krzysztof Świątek nie ma zastępcy.