aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Polska Agencja Prasowa korzystając z danych GUS opublikowała informację dotyczącą segregacji śmieci w poszczególnych gminach w Polsce.

policja Dolny Śląsk

Miniony rok, to kolejny okres spadku przestępczości na terenie województwa dolnośląskiego, w tym przestępstw szczególnie społecznie uciążliwych, m. in. włamań, kradzieży samochodów, rozbojów oraz pobić. To także mniej wypadków drogowych. W minionym roku codzienna, ciężka praca funkcjonariuszy i pracowników dolnośląskiej Policji na rzecz bezpieczeństwa przyczyniła się zarówno do rozpracowania dużych grup przestępczych, jak i zatrzymania sprawców czynów karalnych mniejszej wagi.

Kamienna Góra - rynek - ZSZiO - polonez

Dzisiaj (wtorek, 21 stycznia) na kamiennogórskim rynku zatańczyli maturzyści z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących.

Urząd Miasta Kamienna Góra zachęca do podpisywania petycji w sprawie budowy łącznika projektowanej drogi S3 z drogą wojewódzką 367 (wjazd do Kamiennej Góry od strony Wałbrzycha).

zusProwadzisz małą firmę i chciałbyś skorzystać z ulg w płaceniu składek? Masz pytania dotyczące warunków jakie musisz spełnić? – zadzwoń do nas.

fot. pogotowie Jelenia Góra

Pogotowie w Jeleniej Górze odebrało dzisiaj (poniedziałek, 20 stycznia) trzy nowe karetki. Jedna z nich jeździć będzie na terenie powiatu kamiennogórskiego.

Ścieżka rowerowa z Kamiennej Góry do Krzeszowa będzie w tym roku uzupełniona o miejsca odpoczynku i obsługi rowerzystów.

policja Kamienna Góra

Policjanci i strażacy wezwani zostali dzisiaj (poniedziałek, 20 stycznia) do jednego z budynków przy ul. Papieża Jana Pawła II. O interwencję poprosiła pracownica MOPS-u.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 17:00 19 stycznia do 8:00 20 stycznia.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad udostępniła wizualizację drogi S3 między Bolkowem a Kamienną Górą. Na tym odcinku wybudowany będzie m.in. najdłuższy w Polsce tunel drążony w skale.