aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
IV Turniej Piłki Nożnej Oldbojów im. Staszka Podobińskiego

W najbliższą sobotę (23 czerwca) na stadionie w Lubawce rozegrany zostanie IV Turniej Piłki Nożnej Oldbojów im. Staszka Podobińskiego.

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej gminy Lubawka opublikowano informację o przetargu dotyczącym zagospodarowania terenu zieleni miejskiej - Parku Watra w Lubawce.

Darmowa Strefa Kibica rozpoczyna działalność w Krzeszowie. Licencję na publiczne odtwarzania meczów mundialu w Rosji pozyskała fundacja "Europejska Perła Baroku".

reprezentanci Szkoły Podstawowej z Krzeszowa

Dzisiaj (poniedziałek, 18 czerwca) na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyło się XVII Powiatowe Spotkanie Mistrzów Portu Szkolnego i Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego.

Kamienna Góra - zalew

Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia wykonane podczas niedzielnego spaceru wokół kamiennogórskiego zalewu.

Kamienna Góra - III Memoriał Janusza Święcickiego

W miniony weekend na kortach nad kamiennogórskim zalewem rozegrany został III Memoriał Janusza Święcickiego.

PP2 Kamienna Góra

W sobotę (16 czerwca) Przedszkole Publiczne Nr 2 zorganizowało dla swoich wychowanków i ich rodzin wycieczkę do Ciechanowic.

Kolejka 26 - 17 czerwca

Kolejka 26 - 17 czerwca

Kolejka 30 - 17 czerwca

Kamienna Góra

Dzisiaj (niedziela, 17 czerwca) w auli Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze rozegrany został Brydżowy Turniej Par o Puchar Burmistrza Kamiennej Góry – Grand Prix Dolnego Śląska. 

Jawiszów

W sobotę (16 czerwca) przy świetlicy wiejskiej w Jawiszowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Dziecka. Dla dzieci zorganizowane zostały gry i zabawy sportowe, które poprowadziła profesjonalna animatorka czasu wolnego.

Krzeszów

W czwartek (14 czerwca) w Centrum Biblioteczno - Kulturalnym w Krzeszowie odbyła się kolejna edycja konkursu piosenki angielskiej. Konkurs odbywa się w Krzeszowie od 13 lat.

Uniemyśl

Wczoraj (sobota, 16 czerwca) w Uniemyślu odbył się Festyn Rodzinny. Zabawa trwała do późnego wieczora.

Chełmsko Śląskie - Polonez nocą

Wczoraj (piątek, 15 czerwca) w Zespole Szkół Publicznych im. ,,Tkaczy Chełmskich” w Chełmsku Śląskim odbyła się impreza wpisana już w tradycję szkoły - "Polonez nocą".