aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Kamienna Góra - Centrum Kultury

Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na tradycyjny Koncert na dobry początek roku.

Mikołaj - Gorzeszów

W sobotę (9 grudnia) na świetlicy w Gorzeszowie dzięki sołtys Joli Serafinko odbyła się zabawa mikołajkowa połączona z wizytą Mikołaja.

Okrzeszyn - Mikołaj

W sobotę (9 grudnia) dzieci z Okrzeszyna odwiedził Mikołaj. Zabawę zorganizowano w świetlicy wiejskiej.

Kamienna Góra - Uniwersytet Trzeciego Wieku

W sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbyło się dzisiaj (poniedziałek, 11 grudnia) spotkania słuchaczy i sympatyków Uniwersytetu Trzeciego Wieku z ks. Aleksandrem z Ukrainy.

Kamienna Góra - Zespól Szkół Ogólnokształcących - Wieczór Filologa

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze zaprasza na „Wieczór Filologa”, który odbędzie się 15 grudnia 2017 r. o godz. 16.00 w auli ZSO.

MOS Kamienna GóraW piątek (8 grudnia) na sali ZSZiO w Kamiennej Górze odbyły się zawody powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych.

Mini Volley

W sobotę (9 grudnia) w Miliczu zawodniczki Akademii Młodego Sportowca „MINI VOLLEY” pod wodzą trenerów: Marcina Bieńkowskiego i Daniela Gontko, brały udział w turnieju minisiatkówki. Zawody zorganizowane zostały w ramach Programu Upowszechniania Piłki Siatkowej realizowanego przez Impel Wrocław.

Opawa - Mikołaj

Dzisiaj (niedziela, 10 grudnia) w świetlicy wiejskiej w Opawie odbyło się spotkanie mikołajowe, na które zaprosili sołtys wraz z Radą Sołecką wsi Opawa oraz Stowarzyszenie Brama Opawska.

Kamienna Góra - jarmark bożonarodzeniowy

Dzisiaj (niedziela, 10 grudnia) w Kamiennej Górze odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy zorganizowany w ramach polsko-czeskiego projektu "Razem w Muzyce i Tradycjach".

Jawiszów - Mikołaj

Dzieci z Jawiszowa odwiedził dzisiaj (niedziela, 10 grudnia) Mikołaj. Zabawę zorganizowano w wiejskiej świetlicy.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego na okres od godz. 19:00 dnia 10.12.2017 do godz. 07:00 dnia 11.12.2017.

Kamienna Góra - renifer

Tylko kilka dni skwer na skrzyżowaniu ul. Słonecznej i Kościuszki w Kamiennej Górze zdobił podświetlany renifer.

Leszczyniec - Mikołaj

Wczoraj (sobota, 9 grudnia) w świetlicy w Leszczyńcu odbyła się zabawa mikołajkowa połączona z wizytą Św. Mikołaja.

Kamienna Góra - Mikołajkowy Turniej Szachowy

Dzisiaj (sobota, 9 grudnia) w Miejskim Centrum Kultury Fizycznej w Kamiennej Górze rozegrany został Mikołajowy Turniej Szachowy.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa dolnośląskiego na okres od godz. 18:00 dnia 09.12.2017 do godz. 08:00 dnia 10.12.2017.