aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

zusSporo studentów w czasie wakacyjnej przerwy od nauki, planuje podjęcie sezonowej pracy. Zatrudnienie może odbywać się na podstawie różnych umów. Ważne jest, aby wiedzieć, w jakich przypadkach odprowadzane są składki na ubezpieczenia społeczne i z jakich świadczeń młodzież może korzystać, a kiedy będzie to niemożliwe.

Łukasz Przysło, animator Orlika nad kamiennogórskim zalewem, zaprasza do kibicowania podczas Wakacyjnego Turnieju Skrzatów i Żaków w piłce nożnej. Drużyny z kilku klubów zagrają 5 i 6 lipca.

fot. OSP Chełmsko Śląskie

Ochotnicza Straż Pożarna w Chełmsku Śląskim poinformował na swoim profilu na facebook'u o wycofaniu kolejnego wozu z podziału bojowego.

Krzeszów - AS

Od piątku do niedzieli grupa żaków z Akademii Sportu brała udział w Ogólnopolskim Turnieju Deichmanna. Chłopcy pod opieką trenera Pawła Szwai dwa tygodnie temu wywalczyli awans na finale miejskim w Wałbrzychu pokonując 23 zespoły.

Gorzeszów- V Piknik Przyjaciół Grupy Medyk 4x4

W najbliższy weekend (29-30 czerwca) na terenie rezerwatu Głazy Krasnoludków w Gorzeszowie odbędzie się V Piknik Przyjaciół Grupy Medyk 4x4. Tegoroczna edycja odbywa się "dla Miłosza!".

Chełmsko Śląskie - II Noc Filmowa

W piątek (5 lipca) na rynku w Chelmsku Śląskim odbędzie się II Noc Filmowa z udziałem Łukasza Kazka i Magdaleny Raczkowskiej-Kazek. Udział w imprezie będzie bezpłatny.

Dzisiaj (poniedziałek, 24 czerwca) pracownicy Urzędu Gminy Kamienna Góra otworzyli oferty na zimowe utrzymanie dróg. O realizację zlecenia stara się siedem firm.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 13:00 25 czerwca do 18:00 26 czerwca.

Kamienna Góra - półkolonia

Od poniedziałku w kamiennogórskiej Szkole Podstawowej nr 1 trwa półkolonia. W tym roku dzięki współpracy z Uniwersytetem Trzeciego Wieku z atrakcji korzysta grupa polskich dzieci z Ukrainy.

Kamienna Góra - Marcin Gwóźdź

Dzisiaj (poniedziałek, 24 czerwca) z burmistrzem Kamiennej Góry Januszem Chodasewiczem spotkał się wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Marcin Gwóźdź. Rozmowa w ratuszu dotyczyła m.in. budowy łącznika drogi S3 z Wałbrzychem.

WDK Chełmsko Śląskie - lipiec 2019

Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim udostępnił plan wakacyjnych działań na lipiec.

Kolejka 30 - 23 czerwca
Koniec sezonu

Kolejka 30 - 23 czerwca
Koniec sezonu

Błażejów

Sołtys i rada sołecka wsi Błażejów zorganizowali dla mieszkańców noc świętojańską.

Kamienna Góra - Święto Holi

Przez całe niedzielne popołudnie (23 czerwca) nad kamiennogórskim zalewem trwało Święto Holi. Pod sceną zobaczyć można było głównie młodych mieszkańców powiatu.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku