aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. wp

Jesteśmy producentem wysokiej jakości materacy Sweetsen.pl. Oferujemy komfortowe produkty, w wysokim standardzie, na których wypoczniesz w idealnych warunkach. Sweetsen.pl gwarantuje regenerujący sen i pełen energii poranek. Nasi konsultanci pomogą Ci wybrać odpowiedni model materaca, dopasowany do Twojej wagi i preferencji.

Na wygodę i komfort wypoczynku istotny wpływ ma twardość materaca. Nie może on być zbyt miękki ani zbyt twardy. Na Sweetsen.pl posiadamy cztery różne twardości materacy, od miękkich H1 po bardzo twarde H4. Ich podział przedstawia się następująco:

  • materac miękkie H1 (waga poniżej 60 kg)

  • materace średnio twarde H2 (waga pomiędzy 60-100 kg)

  • materaca twarde H3 (waga powyżej 100 kg)

  • materace bardzo twarde H4 (waga powyżej 120 kg)

Mając wybrany rozmiar oraz twardość materaca musimy zdecydować o jego rdzeniu. Sweetsen.pl oferuje trzy rodzaje wkładów wewnętrznych: piankowy, sprężynowy bonellowy oraz sprężynowy kieszeniowy. Posiadają zupełnie odmienne cechy i warto dowiedzieć się wcześniej, jaka jest między nimi różnica.

Ostatni etap to wybór warstw zewnętrznych. Ich ilość jest naprawdę duża i wpływa na twardość materaca. Materace miękkie to zawsze podwójna warstwa pianki termoelastycznej visco memory, materace średnie to pianka lateksowa, pianka viscoelastic, pianka moletowana lub pianka T25, materace twarde to warstwa kokosowa lub z trawy morskiej a bardzo twarde wykonane są z podwójnej warstwy kokosowej i w zależności od decyzji klienta, z dodatkową warstwą końskiego włosia lub bez.

Sklep Sweetsen.pl dba o wysoki poziom usług na całym etapie zamówienia. Materace dostarczamy prywatną firmą transportową. Są przewożone na płasko, ułożone bokiem jeden obok drugiego. Nie są zginane, rolowane i nie gniotą się pod własnym ciężarem. Do klienta trafia produkt w 100% sprawny, z gwarancja, że sprężyny nie uległy zniszczeniu, popękaniu.

Nasi klienci mają możliwość przetestowania materaca i jeżeli nie będzie spełniał oczekiwań można go odesłać do 30 dni od dnia zakupu.

 

REKLAMA