aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Źródło: unsplash.com

Każdy ma dość społecznej izolacji i chce powrotu do normalnego życia, również rozrywkowego. Już niedługo będzie można brać udział w większych imprezach i koncertach. Oto najlepsze muzyczne wydarzenia ze świata hip-hopu organizowane w stolicy Dolnego Śląska. Który rapowy koncert rekomendujemy we Wrocławiu?

 

We wrześniu i październiku masz szansę posłuchać na żywo we Wrocławiu starych „wyjadaczy z branży”. We wrześniu wystąpi Peja i Kękę, w październiku zagra Zeus. Bilety online na wszystkie koncerty we Wrocławiu znajdziesz pod adresem https://www.biletomat.pl/koncerty/wroclaw/

5 września w stolicy Dolnego Śląska wystąpi Peja i Slums Attack

Koncert Peji to długo oczekiwane wydarzenie. 5 września raper odwiedzi Wrocław, by promować albumy G.O.A.T., 25_godzin oraz nowy krążek z tego roku, czyli 2050. Peja to już legenda polskiego rapu i zna go każdy słuchacz hip-hopu w Polsce. Ceni go tyle samo osób, co darzy antypatią. Na jego koncertach zawsze są tłumy – zagrał ich już ponad 200 w Polsce i za granicą, w tym w Stanach i Kanadzie, a płyty wyprzedają się na pniu. Potwierdzeniem muzycznych osiągnięć artysty jest 7 platynowych i 6 złotych płyt. Na scenie z Rychem zagrają DVJ. Rink i Gandzior. Przy produkcji albumu 25_godzin, który Peja współtworzył współpracował legendarny producent z Wrocławia – Magiera. Oprócz zwykłych biletów na koncert Peji, możesz kupić też wejściówkę VIP – w cenie płyta z podpisem, obecność na próbie oraz zdjęcie.

Mr Kękę 29 września we Wrocławiu

Pod koniec września stolicę Dolnego Śląska odwiedzi Kękę, by promować najnowszy album Mr Kękę. O godzinie 20.00 w Akademii Club przy Grunwaldzkiej rozpoczyna się impreza, która ucieszy wszystkich fanów rapu w dobrym stylu. Usłyszysz kawałki z nowej płyty – będzie tanecznie, jak i melancholijnie, jak to u Kękęgo. Ostatnie wydawnictwo rapera jest najbardziej zróżnicowane, jeśli chodzi o nastrój i tematykę utworów. Nie zabraknie też starszych kawałków z poprzednich płyt, więc dobra zabawa gwarantowana.

Koncert Zeusa we Wrocławiu przeniesiony na 11 października

Wiele koncertów nie odbyło się wiosną i zostało przeniesionych na jesień. Tak było też w przypadku występu Zeusa we Wrocławiu. Wydarzenie ma na szczęście nową datę – 11 października raper zagości w polskiej Wenecji. Warto przyjść wtedy do Bezsenności na Ruskiej, aby wysłuchać dobrego hip-hopu na żywo. Koncert będzie promował najnowszy album Zeusa W poszukiwaniu siebie. Oczywiście oprócz premierowych nagrań, nie zabraknie pewnie znanych klasyków ze starszych płyt, takich jak Będziemy dziećmi czy Siewca. Możesz spodziewać się ogromnej dawki pozytywnej energii i mnóstwa niezapomnianych emocji.

Interesują Cię koncerty innych artystów lub szukasz biletów na wszystkie wydarzenia muzyczne organizowane w innych miastach Polski? Wejdź na biletomat.pl, gdzie znajdziesz szczegółowe opisy koncertów, wejściówki online, a także bilety kolekcjonerskie – to pewny adres w sieci, gdzie szybko zarezerwujesz miejscówkę.

undefined

REKLAMA