aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. lh

Poszukiwania dogodnej do zamieszkania lokalizacji wymagają niejednokrotnie sporej cierpliwości. Musimy wziąć pod uwagę nie tylko dogodny dojazd i atrakcyjną architekturę. Panująca w środowiskach biznesowych tendencja do utrzymywania zdrowego balansu pomiędzy pracą, a życiem osobistym przyczynia się do tego, że stopniowo dysponujemy coraz większą ilością czasu wolnego. Kupując mieszkanie chcemy więc mieć możliwość podjęcia ciekawych aktywności w najbliższej okolicy naszego nowego domu.

 

Zalety mieszkania na Psim Polu, które stanowi swoiste miasto w mieście.

Deweloper z Wrocławia postanowił połączyć pozornie sprzeczne dążenia kupujących, lokalizując swą inwestycję w wyjątkowo atrakcyjnej dzielnicy. Psie Pole jeszcze sto lat temu było osobnym, samowystarczalną miejscowością, z własnym rynkiem, kościołami i stacją kolejową. Dopiero w 1928 roku teren ten stał się dzielnicą Wrocławia. Przynależność terytorialna do wielkiego miasta przyspieszyła rozwój obszaru, który zachował jednak swą wcześniejszą konstrukcję. Dla osoby, która chciałaby kupić mieszkanie na Psim Polu, jest to niesamowita możliwość, by zamieszkać w miejscu, które jest świetnie zorganizowane już w obrębie samej dzielnicy. Większość spraw urzędowych będzie więc można załatwić na miejscu. Na terenie dzielnicy przez lata powstały także liczne szkoły, sklepy, punkty usługowe, a także placówki skupione na propagowaniu szeroko pojętej kultury i sztuki. A to wszystko w odległości zaledwie 10 km od centrum Wrocławia. Jeśli dodać do tego obecność przepięknych terenów rekreacyjnych nad rzeką Widawą, otrzymujemy teren idealny do życia także dla zwolenników podejmowania aktywności zdecydowanie bliżej natury. Mieszkańcy nowopowstałych szeregówek na Psim Polu będą więc mieć możliwość spędzania czasu dokładnie w taki sposób, jaki sobie wymarzą, bez potrzeby zbytniego oddalania się od miejsca zamieszkania.

Szeregówki we Wrocławiu zostały zaprojektowane w niezwykle oryginalny sposób.

Wolność wyboru zdaje się być zresztą hasłem przewodnim stojącego za inwestycją dewelopera Probitas Invest. Widać to szczególnie, jeśli przyjrzymy się projektowi powstałych dzięki jego staraniom szeregówek na Psim Polu. Każde z mieszkań jest dwupoziomowe, przy czym prowadzi do niego niezależne wejście. Prócz tego do każdego lokalu przynależy zewnętrzny ogródek, a deweloper nie pominął przy tym osób, które wybiorą wyższe piętra. Ominął w ten sposób problem współdzielenia ogrodu, obecny w wielu szeregówkach oferujących niezależne mieszkania. Dodatkowo każdy lokal ma przydzielone osobne miejsce parkingowe. Dzięki temu kupując mieszkania na Psim Polu będziesz funkcjonował dokładnie tak, jak po zakupie samodzielnego domu.

Na szczególną uwagę zasługują plany poszczególnych lokali. Widać wyraźnie, że mamy tu do czynienia z przemyślanym projektem, który zaowocował wybudowaniem mieszkań niezwykle ustawnych. W większości pomieszczeń znajdzie się także miejsce na wygodną szafę wnękową, co zdecydowanie rozwiąże problem przechowywania. Dzięki temu niezwykle łatwo jest umeblować zakupione mieszkania na Psim Polu w taki sposób, by zachować wrażenie przestronności. Dodatkowo ułatwiają to spore powierzchnie okien, pozwalające na swobodny dostęp do wnętrz światła dziennego.

Jeśli spojrzeć na wymienione wyżej cechy inwestycji widać wyraźnie, że zadbano o to, by utrzymać zainteresowanie kupujących na wyjątkowo wysokim poziomie. Poszukując mieszkania w szeregówkach we Wrocławiu koniecznie przyjrzyj się więc ofercie Franki House spod znaku Probitas Invest.

REKLAMA