aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. lh

Mem to gatunek internetowy, który na przestrzeni ostatnich lat stał się najbardziej popularną formą komentowania otaczającej nas rzeczywistości w sieci. Wszystko za sprawą jego humorystycznego charakteru. Co ważne, mem może stworzyć dosłownie każdy użytkownik Internetu. Wystarczy pomysłowość, dystans do otaczającej rzeczywistości oraz poczucie humoru. Byczastrona.pl to miejsce, w którym każdy z Was może nie tylko poprawić sobie samopoczucie dzięki przeglądaniu humorystycznych memów, ale także stworzyć własny! Na naszej stronie możesz dodać:
1. Śmieszne obrazki
2. Śmieszne gifyŚmieszne obrazki

Na stronie internetowej https://byczastrona.pl/kategoria/1/smieszne-obrazki/  znajdziesz klasyczne memy, które rozśmieszą Cię do łez. Czym są? Otóż składają się z obrazka oraz dopasowanego do niego komentarza. Ich kontekst związany jest zazwyczaj z konkretnym wydarzeniem, który miał miejsce w ostatnim czasie. Aby dodać swój mem, musisz zarejestrować się na naszej stronie, a następnie zalogować. Kiedy już zostanie przez Ciebie dodany, czeka na weryfikację i akceptację przez moderatora. Musi bowiem spełniać pewne kryteria. Każdy z użytkowników ma możliwość nie tylko ocenić mem, ale także skomentować oraz udostępnić na Facebooku i Tweeterze. Byczastrona.pl posiada ogromną ilość śmiesznych obrazków, które codziennie rozśmieszają setki użytkowników w całej Polsce. Najlepsze trafiają do zakładki „Top”.

Śmieszne gify

Na stronie internetowej https://byczastrona.pl/kategoria/9/smieszne-gify/  znajdziesz śmieszne gify, czyli szczególny rodzaj memów składający się z krótkiego ujęcia filmowego z danego wydarzenia. Przedstawiają śmieszną sytuację, wypadek lub inne zdarzenie, które zazwyczaj zostało nagrane przez jednego z użytkowników Internetu i wrzucone do sieci. Może to być również urywek z jakiegoś filmu lub serialu, np. „Jasia Fasoli”. Gify zawierają zazwyczaj komentarz dopasowany do kontekstu. Tak jak w przypadku obrazków, także gify mogą być dodawane przez każdego zarejestrowanego i zalogowanego użytkownika, a także ocenianie, komentowane i udostępniane.

Byczastrona.pl to obecnie jeden z najbardziej popularnych generatorów memów internetowych, który odwiedzany jest codziennie przez ogromną ilość użytkowników. Na bieżąco jest aktualizowany o nowe memy internetowe w formie śmiesznych obrazków i gifów, dzięki czemu nigdy nie zabraknie humoru. Zajrzyj do nas i sam dodaj mem, który rozśmieszy innych do łez! A może to właśnie Ty stworzysz pozycję, która będzie widnieć w czołówce „Top”? Twórz, oceniaj, komentuj, udostępniaj! Byczastrona.pl – ogromna dawka humoru dla każdego!

 

REKLAMA