Print
fot. lh

Zdradę powszechnie postrzega się jako niedopuszczalną okoliczność, której prawie każdy z nas próbuje usilnie uniknąć. Nie ma chyba osoby ucieszonej na wieść o przyprawianiu rogów przez partnera lub partnerkę. Spędziliście razem tak długo czasu, ona zapewniała, że cię kocha, całując i chwaląc się wśród przyjaciółek, on wyrażał miłość, przynosząc kwiaty i sprawiając niespodzianki. Latami wspólnie podróżowaliście, byliście niemal synami i córkami swoich teściów. A jednak coś zaczęło podupadać. Podupadać na tyle, że któryś zdecydował się zacząć burzyć więzi uczuciowe i miłosne sentymenty.

 

Zdradza mnie żona, zdradza mnie mąż

Zdrada spotyka się z mieszanymi opiniami i jest rzeczą kontrowersyjną. Jedni krytykują grających nie fair partnerów za ewidentny brak wierności, inni z kolei bronią, twierdząc, że jest ona najdobitniejszym dowodem, że czas na zakończenie związku. Z nie mniejszymi animozjami traktujemy próby dowiedzenia, czy się nas oszukuje. Jakkolwiek przyłapanie partnera na gorącym uczynku jest normalnie widziane, tak kontrolowanie swojej sympatii trafia na nieprzychylne opinie. Zbieranie dowodów zdrady jest przedmiotem dyskusji. Niejeden zna serial dokumentalny "Zdrady". Różni widzowie różnie się do niego ustosunkowują.

Czy to moralne?

Nie ma chyba gorszego uczucia, jak nagłe zorientowanie się, że partner lub partnerka nas już nie kochają. Ba! Zamiast powiedzieć to wprost, wolą kłamać i oszukiwać. Gdy mamy przeczucie, że coś nie gra, warto przeanalizować, czy, a jeśli tak, to jakimi technikami sprawdzić lojalność sympatii. Kontrola, która zawsze może zostać przerwana, wydaje się bardziej etyczna niż ciągłe okłamywanie i systematyczne, świadome burzenie relacji. Wiadomym jest, że najlepsza sytuacja to taka, gdzie nie ma faktycznie zdrady i nie mamy powodów, by szpiegować męża lub żonę, niemniej w życiu różnie bywa. Gdy uczucie się kończy, lepiej jest zburzyć związek niż go na siłę utrzymywać i doprowadzać podejrzewającego partnera do wariactwa.

Jak wykryć zdradę

Jak powiedziano, można na wiele sposobów upewnić się o wierność osoby, którą kochamy. Dzisiaj niekoniecznie musimy wynajmować detektywów, w Internecie znaleźć możemy sporo profesjonalnych platform (jedną z liczących się na rynku jest https://dowiedzsie24.pl/), które mogą nam pomóc. Jedną z domen wydającymi się najbezpieczniejszymi i najmniej kontrowersyjnymi jest zainstalowanie podsłuchu na telefon. Ta metoda wiąże się z niemal zerowym ryzykiem zdemaskowania, a przy tym jest bardzo skuteczna. Więcej informacji można znaleźć pod linkiem https://dowiedzsie24.pl/podsluchy-na-telefon-spyone/. W końcu nic nie jest bardziej miarodajne niż własne słowa naszego partnera.