aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Na zaproszenie senatora z naszego okręgu Krzysztofa Mroza do Kamiennej Góry przyjedzie minister Rządu Premiera Mateusza Morawieckiego Jacek Sasin. Spotka się on z mieszkańcami naszego powiatu w najbliższą sobotę, tj. 11 maja o godz. 17:00 w Muzeum Tkactwa przy Placu Wolności 11. Wstęp na spotkanie z ministrem Jackiem Sasinem dla wszystkich zainteresowanych jest wolny.

 

Jacek Sasin to polityk Prawa i Sprawiedliwości, poseł na Sejm RP, od 2018 sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów. W latach 2009–2010 pełnił funkcję zastępcy szefa Kancelarii Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Spotkanie organizowane przez senatora Krzysztofa Mroza ma być okazją do dyskusji na temat bieżących spraw politycznych i polityki rządu. „Cieszę się, że udało mi się namówić polityka tak wysokiej rangi na przyjazd do Kamiennej Góry.” - mówi senator Krzysztof Mróz. „Chcemy porozmawiać o tym dokąd zmierza Polska w kontekście reform i zmian, które realizuje rząd” - dodał senator.

Jacek Sasin w Kamiennej Górze

 

REKLAMA