aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. via lh

Zima to pora roku, która wydaje się ciągnąć w nieskończoność Jednak tuż po niej następuje pełna energii wiosna, kiedy to mamy zwykle ochoty na zmiany. Dotyczą one rzecz jasna także przestrzeni, na których żyjemy. Pragniemy, by wkradło się do nich dużo energii i nowości, by były odtąd nowoczesne, ale i pełne lekkości i wszystkiego tego, co najlepsze. Jak zatem osiągnąć przysłowiowy efekt „wow”, kiedy wcale nie dysponujemy zbyt dużym budżetem? Oto jest pytanie!


Sposób na stylowo urządzoną przestrzeń
Specjaliści z branży aranżacji wnętrz nie mają najmniejszych nawet wątpliwości co do tego, że w dzisiejszych czasach niekwestionowanym numerem jeden są tapety. Oczywiście tylko nawą i przeznaczeniem przypominają one te, które pamiętamy z lat dziewięćdziesiątych czy też wcześniejszych, dziś mają one najmodniejsze printy, najlepiej skomponowane zdobienia, najbardziej topowe kolory. Trudno wszak dziwić się temu, że Polacy tak chętnie po nie sięgają. Okazuje się bowiem, że  w ten właśnie sposób przeprowadzić można szybką, choć niebywale skuteczną metamorfozę w swoim domu lub też mieszkaniu.
Jak dostosować tapetę do reszty pokoju?
Warto rzecz jasna zdawać sobie sprawę z tego, że tapety ścienne (https://www.fototap.pl/tapety) zawsze powinny być idealnie skomponowane z całą resztą pomieszczenia. Co to oznacza? Na pewno wybierając tę naścienną ozdobę musimy wziąć pod uwagę fakt, jakie kolory dominują we wnętrzu oraz w jakim stylu jest ono urządzone. Ostatnimi czasy największym powodzeniem cieszą się klimaty loftowe, vintage, industrialne, nie gardzimy także stylwem glamour oraz boho. Na szczęście bez problemu uda się znaleźć dokładnie takie tapety na ścianę, które się z nimi świetnie zsynchronizują, dając w efekcie wspaniale, nowoczesne przestrzenie.
Ile to kosztuje?
Wielu Polaków sądzi, że skoro mamy do czynienia z innowacyjnymi i stworzonymi z wielką dbałością o szczegóły ozdobami naściennymi, powinniśmy na pewno dużo za nie zapłacić. Nic bardziej mylnego, okazuje się bowiem, że ich ceny są bardzo umiarkowane, więc nawet w przypadku, gdy nie dysponujemy dużym budżetem, możemy się na nie skusić. Taka metamorfoza wnętrz na pewno będzie bardzo udana!