aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
fot. wp

Twoja strona www ma coraz większe zapotrzebowanie? Standardowy hosting współdzielony zupełnie się nie sprawdza? Nie masz wystarczająco budżetu zgromadzonego na cel inwestycji w wysokiej klasy serwer dedykowany? Nic straconego! Po lekturze niniejszego poradnika zobaczysz, jak wiele korzyści może wynikać z inwestycji w solidną maszynę VPS, czyli Virtual Private Server.

fot. lh

Tak, jak każda rzecz w końcu się psuje lub przestaje spełniać nasze wymagania, tak i samochody z czasem dzielą ten los. Choć przy odpowiedniej dozie czułości i zaangażowania auto może służyć nam wiele lat, o tyle w końcu może zdarzyć się, że przestaje nas zadowalać nawet pomimo dobrego stanu technicznego. W takiej sytuacji możemy spróbować sprzedać maszynę samodzielnie lub - jeżeli chcemy działać szybko - oddać ją do skupu. Dla kogo ta możliwość jest warta uwagi?Czy warto brać pod rozwagę współpracę ze skupem samochodów?

fot. wp

Warszawa… kto jej nie zna? Niby wszyscy, ale i tak jest to jedno z najczęściej odwiedzanych miast na mapie Polski.

fot. wp

Chociaż w pierwszym momencie mało kto myśli o ubezpieczeniu od nieszczęśliwych wypadków mając w perspektywie beztroski czas spędzony na wakacjach.

fot. lh

Profesjonalnie oklejanie samochodów to najlepszy wybór dla właścicieli pojazdów, którzy chcą zyskać najwyższej jakości wizualizację floty.
1. Doświadczona firma oferująca oklejanie samochodów
2. Ile kosztuje oklejenie auta?
3. Gdzie najlepiej zlecić oklejanie samochodów w Warszawie?
Dodatkowo, zlecając takie usługi firmie z wieloletnim doświadczeniem można być spokojnym o jakość zrealizowanej usługi.

W dniu dzisiejszym (tj. 15.01.2019r.) około godziny 11.10 w Wydziale Komunikacji W Kamiennej Górze w poczekalni zostawiony został telefon marki: SAMSUNG GALAXY S8 w kolorze czarnym z etui czarnym. W etui znajduje się karta bankomatowa z banku Zachodniego. Jeśli ktoś go znalazł jest przewidziana nagroda, proszę o kontakt na numer: 663 508 392 lub 609 797 310.

Aktualizacja 17.01.2019.

Lubawka - stok

Jutro (niedziela, 13 stycznia) na stoku w Lubawce obowiązywać będą promocyjne ceny. Cały dzień korzystania ze stoku i wyciągu kosztować będzie 40 zł, karnet na 5 godzin to koszt 30 zł. Zapowiadane są również zniżki i promocje dla dzieci i młodzieży.
Jutro będzie można kupić ciepły posiłek, kawę i herbatę.

fot. lh

Fakturowanie online, za sprawą  niebywałej wygody korzystania z niego, stało się popularnym rozwiązaniem wśród przedsiębiorców. Prawdopodobnie największą zaletą wystawiania faktur online jest automatyzacja całego procesu. Oznacza to, że możesz skonfigurować cykliczne płatności dla klientów długoterminowych. Jakie jeszcze korzyści płyną z tego systemu?
1. Poznaj najistotniejsze zalety korzystania z internetowego oprogramowania do fakturowania
2. Dlaczego warto korzystać z fakturowania online?

Siatkarskie wakacje z Małgorzatą Glinką

 

Trzy oferty pracy - Jalka Sp. z o.o.