aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Kamienna Góra - wakacje z robotami

 

Oferta pracy - Autocam

fot. wp

Dla małych i średnich przedsiębiorstw, których nie stać na zakup wózków jezdniowych unoszących, doskonałą alternatywą jest wynajem wózków widłowych. Usługa ta, od dłuższego czasu, cieszy się dużym powodzeniem i zainteresowaniem. Dziś przyjrzymy się jej bardziej szczegółowo!

fot. lh

Sprzęt AGD to inwestycja na wiele lat, zatem warto zapoznać się z kilkoma zasadami, które ułatwią wybór.

Praca na wakacje przy komputerze dla absolwenta LO / Technikum lub studenta tel: 508 19 13 19

fot. lh

Czasami mają miejsce sytuacje, których się zupełnie nie spodziewamy. Niektóre z nich potrafią przysporzyć nam niemałych kłopotów, jak np. utrata dokumentów. Takie zdarzenie ma jeszcze większą wagę, jeśli nastąpiło poza granicami państwa. Co zrobić w razie wystąpienia tego typu sytuacji? Jak uniknąć towarzyszących temu potencjalnych niebezpieczeństw?

fot. wp

Powietrze, którym oddychasz każdego dnia, jest bardziej toksyczne niż kiedykolwiek. Poziom zanieczyszczenia wciąż rośnie na całym świecie. Niezależnie od tego, czy chcesz pobiegać, czy jedziesz do pracy, warto kontrolować jakość powietrza w Twojej okolicy. Dzięki temu w odpowiednim momencie będziesz mógł wdrożyć właściwe środki ostrożności.

PSB Pagaz

Poszukujemy kandydata na stanowisko Magazynier/Operator wózka widłowego.

Przed poniedziałkową sesją rady powiatu poświęconą sytuacji w szpitalu, głos zabrali pracownicy szpitala i Oddziału GInekologiczno-Położniczego. Do prezes Powiatowego Centrum Zdrowia oraz zarządu powiatu skierowali list, którego treść udostępniamy poniżej.

sanikomPrzedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Sanikom” Sp. z o.o., zatrudni:

- operatora ładowarki kołowej (mile widziane uprawnienia na ładowarki do 20t)
- kierowcę kat. C (mile widziane uprawienia C+E)

Kontakt pod numerem telefonicznym: 601 257 855